+48 790 525 848       kontakt@medisportech.com    

Wlewy witaminowe, kroplówki dla sportowców i na kaca

TERAPIE DOŻYLNE WYKAZUJĄ SIĘ NAJWIĘKSZĄ SKUTECZNOŚCIĄ Z WSZYSTKICH ROZWIĄZAŃ JAKIE OFERUJE WSPÓŁCZESNA MEDYCYNA

Spowolnij efekty starzenia się i ciesz się młodszą skórą dzięki terapi antyoksydacyjnej Anti-ageing. Dzięki synergii działania kwasu ALA oraz witamin C i E, kroplówka oczyści Twoją skórę od środka oraz przyczyni się do zmniejszenia zmian skórnych takich jak trądzik, cellulit i przebarwienia. 

Jednorazowa kroplówka: od 299 zł

Pakiet 3 kroplówek: 800 zł

Pakiet 6 kroplówek: 1500 zł

Specjalnie dobrane skłądniki już w 30 minut przywrócą Twoje zasoby energii i przygotują Cię na nowe wyzwania. Połączenie w jednej terapii dużej dawki witaminy C oraz B12 zapewni Ci szybkie odświeżenie i zastrzyk energii, a magnez z niacyną zredukują stres i poprawią pracę Twojego mózgu.

Jednorazowa kroplówka: od 299 zł

Pakiet 3 kroplówek: 800 zł

Pakiet 6 kroplówek: 1500 zł

Szczegółowo dobrany skład kroplówki zapewnia komplementarne działanie regenerujące po urazach oraz likwidujące stan przemęczenia organizmu. W krótkim czasie pozwoli stanąć na nogi zarówno podczas popularnego przeziębienia jak i przy ogólnym osłabieniu organizmu.

Jednorazowa kroplówka: od 249 zł

Pakiet 3 kroplówek: 700 zł

Pakiet 6 kroplówek: 1300 zł

Dzięki substancjom dobranym przez specjalistów, kroplówka SPORT działa na podłożu komórkowym w wyraźny sposób przyspieszając procesy regeneracyjne tkanek mięśniowych, łącznych oraz wpływając na przewodnictwo nerwowe. Tylko takie połączenie zapewni Ci dużo szybszą regenerację mięśni po treningu i przygotuje Twój organizm do kolejnego wysiłku.

Jednorazowa kroplówka: od 199 zł

Pakiet 3 kroplówek: 550 zł

Pakiet 6 kroplówek: 1050 zł

Błyskawicznie eliminuje syndrom dnia poprzedniego likwidując nudności, ból i zawroty głowy, uczucie rozbicia i rozkojarzenia. Dodatkowo przywraca energię na cały dzień. Dzięki odpowiednio dobranej mieszance minerałów i witamin, kroplówka na kaca cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Warszawy.

Jednorazowa kroplówka: od 299 zł

Pakiet dla 2 osób: 550

Pakiet dla 5 osób: 1250

Potrzeby każdego organizmu są inne, dlatego jeżeli nie znalazłeś pakietu dostosowanego do Twoich potrzeb z przyjemnością przygotujemy unikalną terapię specjalnie dla Ciebie.

Jednorazowa kroplówka: od 99 zł

Pakiet 3 kroplówek: indywidualnie

Pakiet 5 kroplówek: indywidualnie 

DOJAZD W KAŻDE MIEJSCE W WARSZAWIE I OKOLICY 24/7
+ 100zł

Każda terapia poprzedzona jest konsultacją lekarską oraz badaniami laboratoryjnymi. Tylko w ten sposó jesteśmy w stanie dobrać idealny skład kroplówki dostosowany do Twojego organizmu.

MEDISPORTECH CLINIC Logo

© 2020 Medisportech Clinic
Smartwise Sp. z o.o.

 Płatność gotówką lub kartą

Płatności MEDISPORTECH CLINIC
Close Menu